خریدار لپ تاپ کارکرده لپتاپ دست دوم لب تاپ استوک

خریدار لپ تاپ دست دوم

اطلاع گستر فروشگاه آنلاین خریدار لپ تاپ دست دوم استوک کارکرده 

فروشگاه آنلاین اطلاع گستر با مجوز رسمی از اتحادیه فن آوران تهران و با بیش از ۲۳ سال سابقه ، پیشرو در ارائه خدمات زیر به شما مشتریان محترم می باشد:

  • خرید لپ تاپ دست دوم و لپتاپ استوک و کارکرده 
  • فروش لپتاپ دست دوم با منصفانه ترین قیمت 
  • قیمت گذاری لب تاپ دست دوم شما 
  • ارائه مشاوره برای خرید لب تاب دست دوم 
  • فروش اقساطی لپ تاپ کارکرده 
  • خرید و فروش قطعات و لوازم دست دوم و نو کامپیوتر و لپ تاپ

 

شرایط و نحوه کار برای خریدار لپ تاپ دست دوم 

شما همراهان عزیز در صورتیکه قصد فروش لپ تاپ کارکرده و یا استوک خود را دارید میتوانید ابتدا برند و مشخصات فنی و تصاویر و یا فیلم لبتاب خود را برای ما ارسال کنید تا ما قیمت لپ تاپ شما را به صورت حدودی به شما اعلام کنیم سپس میتوانید دستگاه خود را به صورت حضوری برای فروشگاه بیاورید و یا درخواست اعزام کارشناس به محل خود جهت قیمت گذاری نهایی داشته باشید. پس از انجام تست های سلامت نرم افزاری و سخت افزاری و بررسی فیزیکی دستگاه ، قیمت دقیق و نهایی لپ تاب دست دوم شما مشخص و اعلام می گردد و در صورت توافق طرفین معامله صورت میگیرد. 

 

 

شرایط و نحوه کار برای فروش لپتاپ کارکرده 

فروشگاه اطلاع گستر برای فروش لپ تاپ های دست دوم خود ، روزانه لیست قیمت و موجودی لپ تاپ های خود را در کانال تلگرام لپ تاپ کارکرده و یا لینک https://ettelaweb.com/product/laptop قرار میدهد. شما عزیزان با مشاهده این لیست و رویت و انتخاب لپ تاپ مورد پسند خود میتوانید آن را درخواست داده و بصورت نقد و یا اقساط ، لپ تاپ کارکرده خود را خریداری کنید. تمامی لپ تاپ های موجود در فروشگاه تست شده و سالم هستند و حتی قطعه ای در آنها تعمیر نشده است و اگر قطعه ای در لپ تاپی نقص فنی داشته باشد ، آن قطعه کاملا تعویض و قطعه سالم جایگزین آن می شود. علاوه بر این تمامی محصولات فروشگاه ما دارای یک هفته مهلت تست می باشد. این به این معناست که پس از خرید لپ تاپ کارکرده ، تا یک هفته اگر از خرید خود راضی نبودید ، در صورتیکه آسیبی به دستگاه وارد نکرده باشید ، میتوانید آن را به فروشگاه عودت و مبلغ خود را بدون هیچ کسری دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط یک هفته مهلت تست لپ تاپ کارکرده اینجا کلیک کنید…

 

مدیریت